Portal  Forum  İletişim  Yardım
Giriş YapKayıt Ol

Üye Ol

3169 Okunma
Rakiun Online, Önemli Uyarılar!
Oyunu yüklemeden önce bilmeniz gerekenleri bu konu altından güncelleyeceğim.

Öncelikle bilgisayarınız da bulunan eski rakion'ları siliniz.

Rakiun online'ı kurduktan sonra oyuna giriş yaptınız ve diyelimki oyunu kapadınız; oyunu tekrar açmak için

oyunun kurulu oldugu klasöre gidip bin dosyasının içindeki gameguard 'ı siilmeniz gerekmekte. Bu sayede oyunu tekrar açabılırsınız.

son ve en önemli uyarı!

beta sürümünde + basma sistemi tamamen hatalı olduğu için sakın + basmayı denemeyin, aksi taktirde oyuna birdaha server reset atılıncaya kadar giremezsiniz.

download linki :http://s6.dosya.tc/server9/0ck2pf/Softnyx.zip.html
Ara
Heyecanla bekliyorum Smile
Ara
Bu arada Oyunu kapadıktan sonra tekrar açınca onu yapmamız şart mı yoksa oyun açılmaz mı ? Ve neden acaba ayrıca Download linki için sabırsızım XD
Ara
(14.06.2017, Saat: 09:25)BerkeXAlkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada Oyunu kapadıktan sonra tekrar açınca onu yapmamız şart mı yoksa oyun açılmaz mı ? Ve neden acaba ayrıca Download linki için sabırsızım XD

beta sürümde bu gibi hatalar malesef var.
Ara
Bu + basma gibi sorunlar beta sürümü içinde onarılacak mı ? Onarılacaksa nekadar bi süre alacak =?
Ara
(14.06.2017, Saat: 18:02)dost1414 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu + basma gibi sorunlar beta sürümü içinde  onarılacak mı ? Onarılacaksa nekadar bi süre alacak =?

onarılacak. sure veremıyorum malesef
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Farmacia online donde comprar generico Bimatoprost 3 ml al mejor precio Chile Lilahfut 0 1 2 saat önce
Son Yorum: Lilahfut
  Farmacia online donde comprar Silagra 100mg ahora Lilahfut 0 1 3 saat önce
  Farmacia online donde comprar Tadalia Tadalafil con garantia Lilahfut 0 1 3 saat önce
  Farmacia online donde comprar Uniphyl Cr Theophylline 400 mg sin receta rápido Lilahfut 0 1 4 saat önce
  Metoclopramida 10mg puedo comprar en farmacia online Lilahfut 0 1 6 saat önce

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

Mobil Oyun Rehberi|Taichi Panda|Heroes | DH 5 | Magic Rush:Heroes

Mobil Oyun Rehberi