Portal  Forum  İletişim  Yardım
Giriş YapKayıt OlÜye Ol


 6046 Okunma
Strateji Rehberi
#1
Herkese Merhaba, öncelikle ben işaret etmek istiyorum tüm böyle, arenalarda, mükemmel vites saldıran gibi stratejileri hakkında pek bir şey bilmiyorum .. ama hepsi için bir yararlı rehber yapmak için zaman zaman (umarım) aldı Eğer oyuna size daha fazla yardımcı olabilecek Smile

Bu etkinlik için Konular:

1. Kaynak Tahsisi

2. Kahraman Aşamaları
3. Colloseum İpuçları
4. Dişli Kılavuzu (Extra)
5. Yapı Öncelikleri (Extra)
6. Gem / Speedup Spendations (Extra)
1. Kaynak Tahsisikaynak üreten binalar inşa etmek en etkili yolu nedir? Ne yazacağımı emin değilim bu soruya gelince, o Smile basına gibi biraz basit bir kiremit olduğunu ve inşa ama bunu somethingf yapmak çalışacağım. Bir sonraki soruya sen ben her farklı jeneratörün 1 binanın seviyesini maxing odaklanmak istiyorum söyleniyor, inşa kaç kaynak -Jeneratörler göreceksiniz. ÖRNEK 1 çiftlik, 1 kereste fabrikası, 1 ocak ve 1 mayın maxout. Bir bina yükseltme gereksinimleri sonra geldiğinde alışkanlık kereste fabrikası tesviye örneğin üzerinde zaman harcamak zorunda çünkü bu bunu. Ben gidecekseniz daha önemli şeyler beri çok fazla olanlar odaklanmak olmaz başlangıçta yavaş ama için biraz yükseltmek kaynak jeneratörleri kalanı yükseltmek için ve ana gelir zaten toplama gelen olacaktır.
Nasıl kaynak -Jeneratörler bina öncelik gerekir? Ben yaptık ve ben diğerleri düşünüyorum bir hata da var çiftliklerin miktarıdır. Çoğumuz bizim asker beslenen tutmak ve yeterli yiyecek inşa veya araştırma için sola tutmak için çok fazla çiftlikleri inşa edecek. Anahtar sonra oyunda sadece beslenen tutmak için çok asker olacak ve sadece olacak atık alanı herhangi bir diğer kaynak -jeneratör inşa etmek, sadece bir çiftlikte sadık olmaktır. Bence en iyi 6 kereste fabrikaları, 6 ocakları ve 5mines sahip olmaktır. Daha fazla taş ve ahşap cevher daha kullanılır olmasıdır. Ve tabii binalar yükseltmek için gereksinimlerini karşılamak için 1 çiftlik kurmak.
başka yollar kaynaklarını kazanmak için orada nelerdir? Kaynak -Jeneratörler yanı sıra aynı zamanda, toplama diğer oyuncular ve kaynak paketleri baskın kaynakları alabilirsiniz. Yetenekleriniz tarım spec inşa edilmelidir neden Buluşması kaynakları için ana gelir ise, bu. toplama, maksimum yük, inşaat hızı ve araştırma hız senin talentpoints koyarak anlamına gelir. Kendime gelince, ben, maksimum yükte hiç puan koymayın toplama, eğitim hızı, inşaat hızı ve araştırma hızında bunları I'veset. ); Neyse biz konu dışı biraz alıyorsanız. diğer oyunculara Raiding ancak toplama olsun ana kaynak gıda ve altın, aynı zamanda çok yararlı olur. Eğer diğer bazı kaynaklar elde edebilmek ancak bu genellikle size biraz zaman kazandırır saldırmadan önce düşman kaynak kapasitesini kontrol edebilirsiniz izcilik tarafından, tonoz korunmaktadır şanslı. son kaynak geliri (tabii ve görevler) paketleri bir yükseltme veya herhangi bir şey için kaynakta sadece çok kısa olduğumda gerçekten sadece kullanan olacaktır. Genellikle benim çim görevler biriktirmek ve ben büyük bir şey yükseltme üzereyim ya da cehennem olay aşamaları için gittiğinizde bir defada hepsini iddia ediyor.2. Kahraman Aşamaları

daha zor kahraman bazı aşamaları nelerdir? o kadar çoktur ve her oyuncu farklı kahramanlar, seviyeleri ile farklı ve tüm bu cevap zor ilerleme olarak zorluk bulacaksınız birçok kahraman aşaması vardır. Bana gelince ben kendim 7-16 ve normal aşamasının 7-18 mücadele buldum. Yine ben, herkes için onun farklı söylemek Ben aşamalarının biraz zaman (Hayır enerji kaybı), düşman ne görmek oynuyor verebilir bir ipucu istiyorum ne kullandıkları becerileri, grubunuz ne kahramanları ilk ve planlama die doğru zaman yeteneklerinizi kullanın. o stun ve yüksek hasar iyileşmek edemez ve bu sahne kazanacak, böylece orada şifacı healling tutar aşamaları ve zaman kaybetmek, cevap şok etti odaklanmak. Başka bir örnek, böyle Shade gibi yüksek hasar ve Dex. Büyük savunma, iyileştiriyor, hp ve şok etti odaklanın. Bazen o ölür ve geri kalanı takip edecek, ur şifacı olarak şarj (örneğin gölge almak sağlar) çünkü ayarlarını kontrol edin. Eğer genellikle soldan sağa doğru yerlere takas şifacı büyücü ve çeviklik ur süre içinde başka bir arka hat kahraman koyarsanız, gölge şimdi size ur şifa büyü için yeterli zaman vermek OLABİLECEK daha hp ve savunma vardır ur çeviklik kahraman talep edecektir veya sersemletici.
kahraman aşamaları temizleme için bazı genel ipuçları ve püf noktaları nelerdir? Bu bir önceki noktayı okumak, söylemek istiyorum Smile o, kurulum değiştirme, size yardım yeteneklerinizi planlamak ve düşman dikkat etmelisiniz.
genel olarak kullanılan olandan farklı bir kahraman bileşimini gerektiren bir özellikle zor kahraman sahne var mı? diğerlerinden farklı kurulum gerektiren kahraman aşamalarında bir yeri vardır söyleniyor olarak, temelde nokta 1 & 2 Smile aynı cevabı verecekti3. Colosseum İpuçları

Colosseum kullanmak için en iyi kahramanlar nelerdir? zaman% 90 ı Prima Donna söyleyebilirim zaman her zaman olması gerektiğini bir kahraman olarak gösterilmiştir. Çünkü şu anda o en iyi şifacı Oyunda olduğunu. Hep, savunma için onu kuracak suç için düşman vardır ne bağlı oluyor. Sen yüksek saldırı kahramanları onu karşı, ya da sadece ortalama kahramanlar ve bir şifacı ile güvenli oynayabilir. aksi takdirde bu da bir yenilgi olarak saymak olacaktır zamanla kazanmak emin olun.
Onlar için herhangi bir geçerli kahraman line-up ve potansiyel karşı stratejiler görüyor musunuz? Sen Kolezyum Gül Şövalyeleri ve Prima Donnas bir sürü göreceğiz. Gül Şövalye başında 5 saniye kalkan vermek ama hasarının belirli miktarda absorbe çünkü yüksek hasar gitmek ve sersemletir istiyorum bu, bu karşı. yüksek hasar giderken size avantaj da şok etti ve ardından bu kalkanı, aşağı çekmek.
Eğer line-up oluştururken dikkate alınması gereken önemli istatistikler nelerdir? Gerçekten rakibin üzerinde ve tabii farklı artırır hibe kahramanlar bir süre her zaman colosseum bağlı hepsi bu. Ben yüksek HP kahramanlar ve Savunma için giderdim savunma gelince, aynı zamanda şok etti zaman kazanmak ve rakibin üzerinde zafer kazanmak için colosseum üzerinde çok yardımcı oluyor. Ben şimdiye kadar hep savunmada koymak istiyorum Bir kahraman Prima Donna. da bir dezavantajı bugün kahramanlar verir neyi colosseum artırır dikkat edin, ve genellikle theresa onlara plusside beri değer olup olmadığını görmek ama. Size ayarlarını değiştirmek ve size yeni kahramanları ile rakibin üzerinde zafer eğer bakın.4. Dişli Kılavuzu (Extra)

Ben oyun içi bu konuda sorular bir sürü elde edilmiştir beri istediğim küçük bir ekstra ipucu sizi vermek için. Ancak ben alışkanlık zaten gidip araştırma ve inşaat için dişli dövme odaklanmak başlayacak oyunun başından itibaren, şu anda zaten forumlarda bir gearguide İşte bulundu gidecekseniz beri bu işe çok detaylı gidin. Ben 2 x Ay Flüt ve inşaat 2 x Sentinel taç için kılabilir araştırma için dişli. Bir binayı yükseltmek ya da bir şey dişli sağ parça için equipement geçiş araştırma önce bu size ur bina / araştırma hızını artırmak için bir destek veriyor. O artırır geri döndüğünüzde hala özellikle daha sonra çok yararlı olduğu geçerlidir. senin atölye 25 lvl ulaştığında o atölye düzeyi Smile ulaşmadan bunu meşgul dövme olsun emin olun dişli 3 adet donatabilirsiniz. Yani şimdi sen inşaat için, araştırma için bir dişli seti var şimdi ihtiyacınız olan tüm saldıran ve savunmak için bir dizi. savunma gibi gerçekten dişli başka bir dizi var ama tabii için ödemen gereken olanları olacağını en iyi gearpieces saldıran yok). Ancak feet dayanıklı botlar için giderdim gider kadarıyla f2p vites için, oraya hala büyük parçalar gidecekseniz. Gerisi ben bazı olay dişlisinin kendimi yaşıyorum beri kapalı emin değilim. dişli hakkında daha fazla bilgi için, bu bağlantıyı ödeme emin olun.5. Yapı Öncelikleri (Extra)Ben de denemek diğerlerinden daha kısa bu uç tutmak ama evet gidecekseniz sadece soo çok söylemek olacaktır: P. İşte böyle revir, manors ve biz zaten kaynak -Jeneratörler disccused beri kışla gibi binalarda hakkında konuşuyor olacak. Ayrıca (Bence) Eğer ilk seviye 25 yükseltmeniz gerekiyor binalar hakkında biraz konuşmak. Kısa ve basit, 1 kışla, 5-6 infirmaries, dinlenme manors yapmak. Kışla gerçekten asker eğitim kapasitesi dışında bir fayda vermez ve daha sonra eğitim 2-3k katmanda 3 asker yeterli zaman alacaktır. Revirler inşa etmek soo uzun sürdü kaybeden askerlerin sadece bir atık olduğu için. Manors sadece ur eğitim hızını artırmak ve altın üretmek.


6. Mücevher / Speedup Spendations (Extra)

Oyunda ilk anda ben bu otomatik tamamlama lonca ve yönetici görevler için VIP 8. ulaşana kadar size VIP düzeyinde olsun tüm taşlar geçirecekti. VIP puanı satın almadan önce bir sonraki VIP seviyesine yeterli taşlar olduğundan emin olun. Eğer gerçekten bir şey hızlandırmak için taşlar gerekiyor, ancak hiçbir ekstra yarar anlamına gelir 10.000 üzerinden 5000 ila 6000 ur VIP exp almak 1k puan 1000 taşlar boşa zaman istediğiniz en son şeydir. Bundan sonra ben sadece bu yüzden hızlandırıcılar olarak taşlar biriktirmek istiyorum. Eğer gerçekten onları onları harcamak ama değilse gereklı bunları boşa harcamayın gerektiğinde. O her şeyi kaydetmek ve büyük ödülleri verebilir gelecekte bazı Cehennem olaylar için gidin çalışın yaptıktan sonra. Örnek sağ olay gereksinimleri geldiğinde son gün speedup, bir 10d yükseltme başlatmak ve ayrıca (Şu anda ne yapıyorum için) Mücevher kurtarabilir daha sonra asker hızlandırmak için sahneye 3. almak için puan büyük miktarda almak oyun. Bunu daha belki örnek eğitim veya bina artırmak için 5 $ paketi satın yoksa, birkaç dolar harcama bakımı olmayanlar için bir fazladan ipucu. Bu size birkaç saat için% 20 destek ve cehennem olayı için giderken taşlar ve kat hızlanma tasarruf bu şekilde verir Smile...


[by TinyBee'den alıntıdır.]
Ara
Cevapla
#2
http://k8jc.com/home.php?mod=space&uid=24752 http://hzwanjiafu.com/space-uid-16604.html http://bjgay.net/space-uid-21057.html http://www.aoland.cn/home.php?mod=space&uid=731328 http://www.xhtwang.com/space-uid-29875.html http://banki63.ru/forum/index.php?showuser=3586895 http://wx.jjj8.cn/zhubao/home.php?mod=space&uid=904850

Ara
Cevapla Spam
#3
http://atniktula.ru/index.php?action=profile;u=29901 http://10944.com/home.php?mod=space&uid=447385 http://yelighting.com/yelforum/home.php?...uid=291430 https://wanderingstarresource.net/forums...file;u=671 http://www.unlimited-rc.eu/forum/member....&uid=37086 http://46.254.21.244/memberlist.php?mode...e&u=322472 http://tianzhuso.gotoip55.com/home.php?m...uid=313369

Ara
Cevapla Spam
#4
http://www.jgw813.com/home.php?mod=space&uid=47005 http://www.1797lz.cc/space-uid-36220.html http://www.sirfmobile.com/forum/memberli...e&u=106628 http://qrw.ac.th/b/index.php?action=profile;u=67390 http://cite.space/cite/space-uid-13744.html http://forum.aa-slovenia.si/memberlist.p...e&u=133718 http://unimatrix01.digibase.ca/subjuncti...e;u=141394

Ara
Cevapla Spam


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enze Master Strateji Rehberi admin 0 3,624 11.05.2016, Saat: 14:22
Son Yorum: admin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

Mobil Oyun Rehberi|Taichi Panda|Heroes | DH 5 | Magic Rush:Heroes

Mobil Oyun Rehberi