Portal  Forum  İletişim  Yardım
Giriş YapKayıt OlÜye Ol


 3900 Okunma
Yeni Başlayan Oyuncular için önemli rehber
#1
Yeni Oyuncu Rehberi & Q / A
indirilmesini bitirmek için Wushu sizin Age bekliyorum? Wushu Çağında Başlamak için nasıl hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için çalışıyorsunuz? Peki doğru yerde buldum. Burada oyunda ilk birkaç saat, Hesap oluşturma sürecinden detay her şeyi anlatacağım. Başlayalım!

Hesap ve Karakter Oluşturma
1. http://www.ageofwushu.com ücretsiz bir hesap için üye ol.
2. Bizim Kurulum Eğitimi kullanarak müşteri kurduktan sonra, sizin karakter olması ve oynamak 'istediğiniz sunucuyu seçin!
Hesabınıza 3. Giriş olsun, hesap kayıt sırasında girilen Facebook, Google, Yahoo, ya da E-posta kayıt seçtiğiniz yöntemi kullanarak.
4. Giriş seçtiğiniz şifre. Optimum güvenlik için şifrenizi girişini tıklayın sanal klavye kullanmayı seçebilir.
5. oyunu girin ve özel karakter yaratmak.
6. kullanıma açık olmayacak silinen karakterler zihin karakter isimleri tutun. Bu isimler kilitli hale gelir.
7. Tüm paket baskı hediyeler ve oyun ödülleri otomatik karakter gönderilen olsun. Bu öğeler olmayan aktarılamaz. İstediğiniz okul vaktinden test emin olun. Eğer bir karakter yarattı ve hesabınıza bir paket kodu uyguladıktan sonra, bu hediyeler gönderilir ve biz sizin karakter silmeye karar gerekir senin ödülleri aktarmak mümkün olmayacaktır.
8. VIP zaman senin gönderilen orijinal karakteri silmek bile bu demetleri VIP zaman koruyacaktır böylece hesabınızda bağlı sunucusudur.


Wushu Çağında ilk birkaç saat
1. Oyunun ilk 20 saat içinde Hedefiniz Ana hikayesi maceralar yoluyla ilerleme ve bir okul katılmak. Eğer okul 1 iç beceri sıralaması 10 ulaştınız ve okul özel beceri sizin 3 set alana kadar Sonra okul hikayesi arayışı ilerleme.
Oyuna girmek 2. olarak, bizim yeni oyuncu öğretici yaşamaya başlayacaktır.
3. Bu öğretici oyun temellerini öğrenmek için yolda size rehberlik edecektir.
Wushu Yaş basitçe her arayış iletişim yeşil metni tıklatarak erişilebilen otomatik pathing özelliği vardır iken 4., daha sonra kayıp olmayacak emin olmak için arayışı iletişim okumak için şarttır.
5. Unutmayın, bazı NPC size arayışı hattı üzerinde yeni bir arayış almak için, yine bir arayış içinde açtıktan sonra üzerlerine tıklayın gerektirecektir. Bu nedenle her zaman her NPC kontrol edin!
kafalarının üstünde mavi kıvrımları ile 6. NPC onlar sizin için bir günlük macera tutun göstermektedir.
kafalarının üstünde sarı kıvrımları ile 7. NPC bir hikaye çizgi ya da sizin için bir okul görevi tutun göstermektedir. Bunlar karakterin ilerlemesi için gerekli olan ve tamamlanması gerekir.
Savaş kılavuz arayışı haricinde 8. (tamamlanamaz nedeniyle bu özellik henüz oyunda olmamak için) tüm hikaye hattı ve okul arayışı hatları düzgün karakteri ilerlemek için tamamlanması gerekmektedir.
Wushu 9. Yaş karakter ilerlemesi için zorunlu değildir benzersiz Gossip arayışı sistemi vardır. Bu görevler onlara ilerlemek için bir oyuncu için sırayla NPC diyaloglar çeşitli çeşitli tetikleyiciler gerektirir. Diğerleri layık ödülleri olmayan rastgele belirteçleri ile ödül olabilir ederken bu görevler bazıları destansı ödülleri verebilir. Bu görevler tüm oyuncular tarafından tamamlanması anlamına gelmez, ve sadece en hasta maceracılar bu çalışmalıdır.
Ara
Cevapla


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

Mobil Oyun Rehberi|Taichi Panda|Heroes | DH 5 | Magic Rush:Heroes

Mobil Oyun Rehberi